اینجا پاییز است ... اما ماه ِ مهر

قشنگیه وزش باد روی مزرعه بلال و نوساز بودن خونه ها و آسفالت کوچهء روبروی مزرعه، هیچکدوم باعث نشد که زشتی زندگی های سختی که توی اون خونه ها در جریان بود رو نبینیم. واقعا کمیته امداد فکر می کنه که اون خانواده ها فقط به یک سقف بالای سرشون احتیاج دارن؟

پ.ن.١: بعضی از حال های بد فقط مال خود آدمه. این متن بالا رو که خوندین، برای این نگذاشتم که شما رو توش شریک کنم. میخوام وقتهایی که آرشیوهای وبلاگم رو می خونم، اون روز رو به یاد بیارم. به دردم میخوره.

پ.ن.٢: یه متن عمومی هم دارم که بهم ایمیل شده و هربار که میخونمش از نبوغ نویسندش هم حیرت زده میشم هم کلی میخندم. شما هم بخونیدش:

« یاد اون روزها بخیر. وقتى من بچه بودم، مادرم یک تومن به من مى‌داد و مرا به فروشگاه مى‌فرستاد و من با 3 کیلو سیب‌زمینى، دو بسته نان، سه پاکت شیر، یک کیلو پنیر، یک بسته چاى و دوازده تا تخم‌مرغ به خانه برمى‌گشتم.
اما الان دیگه از این خبرها نیست. همه جا توى فروشگاه‌ها، دوربین گذاشتن. »

/ 10 نظر / 4 بازدید
عارف

جهان پيري ست و بي بنياد از اين فرهاد كش فرياد...

گمشده

فکر می کنی تحمل اون سختی ارزش دیدن قشنگیه وزش باد و نوسازی خونه و آسفالت کوچه ی رو به رو رو داره؟( اونم با بکاربردن کلمه ی زشتی) به اسم ماهش کاری نداشته باش. ماه مهر هم جز پاییزه...نجنبی زمستونم میرسه ..... من تازه کارم ، وبلاگ جالبی داری[گل]

سایه

[ناراحت]

مریم

چه جالبب[نیشخند]واقعا نابغه ان

نیروانا

من با متن خودت کار ندارم ژس با متن عمومی شریک میشم... دلم از اون شیرهای شیشه ای میخواد که با خواهرهام سر خامه ای که روش میبست گیس و گیس کشی میکردیم...اونم فقط با 2 تومن!!!

نیروانا

ببخشید که ژ ژیدا نکردم توی کیبوردم... من مینویسم ژ شما بخون ژ باشه؟

aIDa

خوب گذشت مرسی

فرنگیس

امشب خاطره ها همینطوری زنده میشن ...

aIDa

این جا پاییز است!اما اذرررررررررر

adam barfi

nistiyam ra zamane har roz eyzani bozrgtar mizand! Goya nabayad basham hata agar barfe zemestaniam besazatam!